У Херсоні приборкання стихійної торгівлі на часі

У Херсоні приборкання стихійної торгівлі на часі

Про це йшла мова під час робочої зустрічі начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ігоря Клима та провідних фахівців фіскальної служби області з керівниками 14 ринків та ринкових містечок Херсона.

У заході взяли участь секретар міської ради Олена Урсуленко та представники Головного управління Держпраці у Херсонській області, управління споживчого ринку у Херсонській області та Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Обговорювалися питання реєстрації підприємницької діяльності та легалізації найманої праці суб'єктів господарювання, які працюють на територіях ринків та за їх межами. Адже доволі масштабною ланкою бюджетних втрат залишається формат невпорядкованої стихійної торгівлі у Херсоні, яка суттєво впливає на фінансово-господарську діяльність ринків та надходження до місцевого бюджету.

У конструктивному діалозі учасники зустрічі об'єднали свої зусилля щодо формування в суспільстві елементарного неприйняття торгівлі з землі, у прихованих закутках, без належних дозвільних документів для проведення підприємницької діяльності та популяризації високої культури торговельних послуг серед населення та гостей курортної Херсонщини.

— Сьогодні важливо об'єднати зусилля для створення однаково легальних умов ведення бізнесу для всіх суб'єктів господарювання на ринках міста та області. Але головне — навчити підприємців дотримуватися податкової безпеки: отримувати законодавчо встановлену заробітну плату, вчасно сплачувати податки, освоювати цивілізовані методи торгівлі та поставити своєрідний шлагбаум торговельній «стихії» на Херсонщині, — підсумував результати зустрічі Ігор Клим.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий День"