Обласна служба зайнятості співпрацює з роботодавцями Херсонщини

Обласна служба зайнятості співпрацює з роботодавцями Херсонщини

В рамках Програми співпраці з Об'єднанням організацій роботодавців Херсонщини в частині підготовки кваліфікованих робітників та сучасних фахівців для промислових підприємств області Херсонська обласна служба зайнятості протягом квітня проводить профорієнтаційні заходи для учнівської молоді.

Основна робота цієї роботи - поліпшення іміджу промислових підприємств Херсонщини, повернення престижу робітничих професій технічного напрямку, орієнтації молоді до роботи на виробництві.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова налагодження плідної співпраці з роботодавцями, це головна задача служби зайнятості.

«Роботодавці є найважливішими партнерами для служби зайнятості, тому налагодження ефективної взаємодії з ними – один із головних пріоритетів у роботі обласної служби», – зазначив Є.Єрашов.

Для участі у заходах запрошено представників промислових підприємств області, в т.ч. ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», Державного навчального закладу «Херсонський суднобудівний ліцей», Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету, Херсонського політехнічного коледжу та учнів-випускників 9, 11 класів ЗОШ.

Акція триватиме з 12 до 26 квітня, до заходів долучилися Бериславський, Голопристанський, Новокаховський, Каховський, Цюрупинський та Білозерський центри зайнятості.

Херсонський регіональний центр зайнятості