Завершилася низка профорієнтаційних зустрічей на теренах Херсонщини

Завершилася низка профорієнтаційних зустрічей на теренах Херсонщини

Представники Херсонського державного університету поставили крапку в Олешківській школі.

Варто зазначити, що протягом березня-квітня викладачі, співробітники та студенти нашого навчального закладу зустрічалися зі старшокласниками Херсонщини.

Під час заходу в Олешківській школі з особливостями вступної кампанії-2018 присутніх ознайомила заступник відповідального секретаря приймальної комісії Ірина Глущенко.

Вона зупинилася на найважливіших етапах, які чекають потенційних абітурієнтів попереду – реєстрації та складанні зовнішнього незалежного тестування, створенні власного електронного кабінету та подачі документів під час вступної кампанії.

А презентували майбутнім абітурієнтам найстаріший навчальний заклад півдня України викладачі та студенти Херсонського державного університету. Кожен з них детально розповів про свій підрозділ та про наявні спеціальності. До того ж, кожен охочий отримав інформацію з буклетів та особисто поспілкувався з деканами, співробітниками та студентами вишу.

Також у межах заходу старшокласники переглянули відеоматеріали про навчальний заклад.

Крім того, молодь цьогорічні випускники та їхні батьки отримали інформацію з перших вуст щодо цьогорічної вступної кампанії, яка їм стане у нагоді при вступі до будь-якого вищого навчального закладу.

І традиційно у ході зустрічі свої вокальні та хореографічні номери школярам подарували студенти факультету економіки і менеджменту та факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету.

Прес-центр ХДУ