Студенти та викладачі Херсонського державного університету провели благодійну акцію

Студенти та викладачі Херсонського державного університету провели благодійну акцію

Вчора, 10 квітня, у Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбулася прем'єра інтермедії «Великодні пригоди Вінні-Пуха» та вистави «Хто вкрав писанки».

Цю благодійну акцію до великодніх свят вже протягом 17 років організовують студенти та викладачі факультету культури і мистецтв ХДУ.

А першими поціновувачами акторської майстерності наших студентів стали дітлахи співробітників та викладачів Херсонського державного університету.

Відкрив Великоднє свято новообраний ректор ХДУ, народний депутат України Олександр Співаковський. Він привітав у святковій залі дітей та їхніх батьків, побажав усім міцного здоров'я, добра, миру та злагоди.

Також до привітань долучилися завідувач кафедри культурології Лідія Лимаренко та декан факультету культури і мистецтв Микола Левченко.

Варто зазначити, що над цьогорічним благодійним проектом до Великодня працювала режисерсько-постановча група у складі професора Лідії Лимаренко, доцентів Бориса Чуприни, Ольги Гоноболіної, Інни Білоусенко, старшого викладача Олексія Пономарьова та костюмера Світлани Лєпьошкіної. До того ж, безпосередню участь в організаціїї благодійної акції взяв профспілковий комітет співробітників ХДУ.

В інтермедії «Великодні пригоди Вінні-Пуха» та вистави «Хто вкрав писанки» були задіяні студенти II та III курсу ФКМ спеціальності «Культурологія», спеціалізації «Організація культурно-дозвіллєвої діяльності».

Маленькі глядачі отримали від казкового театрального дійства безліч позитивних вражень, а студенти – чергову можливість продемонструвати свій професійний рівень з майстерності актора, сценічного мовлення та режисури.

Прес-центр ХДУ