Андрій Гордєєв: Ми маємо разом вести нашу державу вперед!

Закликав голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв вчора, 5 квітня, після участі делегації з Херсонщини у розширеній урядовій нараді у Вінниці:

На засіданні, яке очолили Президент України Петро Порошенко і Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, висвітлювалися питання децентралізації та стратегічного розвитку регіонів.

Херсонська область посідає 7 місце в України по децентралізації. Наші громади ідуть вперед, вони думають про своє майбутнє. Адже децентралізація - це і є філософське бачення того, як ти САМ впливаєш на СВОЄ життя на СВОЇЙ території.

Реформа децентралізації потрібна кожній людині. Щоб вона, вийшовши з будинку, в якому отримує якісні комунальні послуги, крокувала по чистим тротуарам, користувалася гарним громадським транспортом і відремонтованими дорогами.

Щоб кожен був упевнений у власній конкурентоспроможності та гідному майбутньому. Звертаюся з проханням до представників ЗМІ підтримувати і всесторонньо висвітлювати курс реформування України, її економічний розвиток - ми маємо разом вести нашу державу вперед!, - закликав Андрій ГОРДЄЄВ