Презент херсонцям від грандів світової рок-сцени

Презент херсонцям від грандів світової рок-сцени

Інтернет-видання «Херсонці» продовжує марафон спілкування між прихильниками міжнародного рок-фестивалю «кРок у майбутнє» та рок-музикантами.

Цього разу ми з величезним задоволенням готові передати презент від топ-групи світової рок-сцени, однієї з найпопулярніших команд сучасності – шведської мелодік дет-метал групи з міста Гетеборг In Flames.

Групу In Flames було засновано в 1990 році. За свою 28 річну історію шведи стали однією з найбажаніших рок-груп в світі.

Група, яка на своїх концертах збирає стадіони, учасники майже всіх топ-фестивалів рок-музики, щільний графік концертів по всіх континентах, 12 виданих альбомів, яких продано майже 3 мільйони примірників по всьому світу, десятки відзнятих відео-кліпів з мільйонами переглядами!

Володарі купи призів та премій, серед яких P3 Guld Award Show в номінації «Кращий альбом 2004 року». В січні 2007 року In Flames отримали національну премію «Греммі» в Швеції в категорії «Best Hard Rock» за альбом Come Clarity (церемонія відбулась в залі Hovet в Стокгольмі).

Яка атмосфера панує під час виступів рок-групи In Flames можна побачити на цьому відео:

Музиканти In Flames передали для шанувальників "кРоку" іменний медіатор гітариста групи Нікласа Енгеліна.

P.S. Виграти приз від музикантів In Flames та "кРОКа у майбутнє" можна с 1 по 30 квітня надіславши на адресу редакції сайту "Херсонці" (email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) цікаву інформацію про будь-яку рок-групу, яка протягом 10 років виступала фестивалі "кРок у майбутнє" у Херсоні (з поміткою "на конкурс").