Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/050713_14.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Знову чистка прокуратурою узбережжя Чорного моря

Знову чистка прокуратурою узбережжя Чорного моря

Знову чистка прокуратурою узбережжя Чорного моря

Прокуратурою Голопристанського району повторно проведено перевірку додержання вимог містобудівного та земельного законодавства при розміщенні тимчасових споруд на узбережжі Чорного моря, повідомляє пресс-служба Херсонської обласної прокуратури.

За результатами перевірки прокуратурою району на адресу Новофедорівської сільської ради внесено подання про усунення порушень вимог містобудівного законодавства. На його виконання демонтовано 34 тимчасових споруд загальною площею 572 м2: 7 магазинів, 3 кафе, 24 торгівельні точки із реалізації слабоалкогольних напоїв та інших продуктів харчування. Всі ці об'єкти перебували на набережній без правовстановлюючих документів.

Крім того, під час перевірки Круглоозерської сільської ради, у с. Більшовик, виявлено та демонтовано шлагбаум, який перешкоджав вільному та безоплатному доступу громадян до узбережжя Чорного моря.