Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/07.2013/050713_30_1.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
«Турботливий» батько намагався передати сину в колонію заборонені предмети

«Турботливий» батько намагався передати сину в колонію заборонені предмети

«Турботливий» батько намагався передати сину в колонію заборонені предмети

Херсонець намагався передати 23-річному сину в колонію заборонені предмети

В результаті перевірки оперативної інформації співробітниками оперативного відділу Північної виправної колонії управління ДПтС України в Херсонській області (№ 90) у вечірній час, біля маскувальної огорожі контрольно - слідової смуги № 2, був затриманий громадянин «А» при спробі передати заборонені предмети на територію установи. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Суворовського РВ УМВС України в Херсонській області. В ході догляду виявлено та вилучено: 15 мобільних телефонів, 5 згортків з речовиною буро-зеленого кольору з пряним запахом (50г.), дріжджі з приблизною вагою 2кг., та чотири пляшки з спиртовмісною речовиною (8л).

При опитуванні, 41-річний херсонець повідомив, що пакунок був призначений для його 23-річного сина, який відбуває покарання у Північній ВК№90 за незаконне володіння автотранспортом.

За вказаним фактом Суворовським РВ УМВС України в Херсонській області проводиться дослідча перевірка.