Головний критерій оцінки роботи міліції – рівень безпеки та довіра громадян

Головний критерій оцінки роботи міліції – рівень безпеки та довіра громадян

18 січня під час розширеного засідання колегії МВС України Віталій Захарченко зазначив, що головним критерієм оцінки роботи міліції залишається рівень безпеки та довіра громадян.

Адже згідно з результатами вивчення соціологами громадської думки, українські громадяни вже помітили позитивні зміни в роботі правоохоронців.

Як зазначив Міністр, протягом минулого року працівники міліції працювали над розкриттям низки резонансних злочинів, забезпечували охорону громадського порядку під час масових громадських і спортивних заходів.

Очільник МВС зазначив, що наразі триває поступове реформування, наведення порядку у власних лавах, усунення бюрократичних процедур при наданні послуг громадянам та підвищення якості цих послуг. Крім того, вартість надання окремих послуг суттєво знижено, а більшість з них можна отримати в режимі «єдиного вікна» у нещодавно створених спеціалізованих центрах.

Як зазначив Віталій Захарченко, громадяни встигли відчути зміни в роботі відомства. Це підтверджується і результатами минулорічних соціологічних досліджень. Зокрема, правоохоронцям довіряє кожен четвертий опитаний громадянин, а понад 28 відсотків співвітчизників готові допомагати міліції в будь-якій ситуації.

Що стосується Херсонської області, то як повідомляє СГЗ Управління МВС в Херсонській області, за результати громадської думки 36,2% жителів Херсонщини готові допомагати міліції в будь-якій ситуації; 54% респондентів знають про місце розташування райвідділів у своєму районі; 61% жителів задоволені спілкуванням з працівниками міліції; а 95,4% респондентів зазначили, що працівники міліції не порушували їх права або права їх близьких. Це стало можливим завдяки системній роботі, яку проводить міліція області по виконанню завдань Міністра щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод людини і громадянина, інтересів суспільства і держави, чесного і відданого служіння Вітчизні.