Прокурор області побував у колонії

Прокурор області побував у колонії

З метою перевірки забезпечення конституційних прав громадян прокурор Херсонської області відвідав Північну виправну колонію №90.

Днями прокурор Херсонської області Костянтин Свіденко, працівники прокуратури спільно з першим заступником начальника управління ДПтСУ в Херсонській області Олегом Бурим, відвідали Північну виправну колонію №90, повідомляє прес-служба Управління ДПтСУ в Херсонській області.

Оскільки незабаром Україна буде святкувати «День Конституції» метою перевірки стало визначення стану забезпечення конституційних прав громадян в місцях позбавлення волі та проведення особистого прийому. Костянтин Свіденко переконався у тому, що незважаючи на те, що є над чим працювати, конституційні права і ті умови, які мають можливість постійно бачити громадські організації, представники ЗМІ, і працівники прокуратури, і ті, хто постійно здійснює нагляд, свідчать про те, що в цілому ці права дотримуються.

На особистому прийомі Костянтин Свіденко прийняв усіх засуджених, які прийшли на прийом. Питання, які порушувалися, мали різноманітний характер, а саме: умови утримання, можливість оформлення пенсій в місцях позбавлення волі, застосуванням амністії, умовно-дострокове звільнення та заміну покарання більш м'яким, надходження відповіді на апеляційні скарги, цивільно-правові відносини. На всі запитання були надані вичерпні відповіді.

Слід зазначити, що скарг від осіб, які утримуються у Північній ВК№90, на умови тримання не надходило.