Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/06.2013/250613_24_1.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 179
У Лазурному продовжують демонтаж забудов на морському узбережжі

У Лазурному продовжують демонтаж забудов на морському узбережжі

У Лазурному продовжують демонтаж забудов на морському узбережжі

Херсонською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері приділяється принципова увага додержанню законодавства при забудові морського узбережжя Чорного моря.

Перевіркою виявлено проведення незаконної реконструкції набережної в смт. Лазурне, в результаті чого приватним підприємцем на ній розташовано торгівельні кіоски та навіси. Однак проектом будівництва набережної не передбачено розташування на ній торгівельних місць, а здійснення підприємницької діяльності в цій зоні суперечить державним будівельним нормам, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Херсонським міжрайонним природоохоронним прокурором заявлено позов до приватного підприємця з вимогою провести перебудову набережного комплексу та демонтувати торгівельні навіси площею понад 2,2 тис. м2.

Перевірки законності використання земель прибережних смуг тривають.