Чому Урсуленко не підписала "особливі" рішення Херсонської міськради

Чому Урсуленко не підписала "особливі" рішення Херсонської міськради

Херсонські ЗМІ вже повідомляли про те, що секретар міської ради Олена Урсуленко відмовилась підписувати окремі рішення останньої сесії і пояснила чому:

...Є рішення сесій міської ради, які "особливі" і, на мій погляд, не можна їх залишити без уваги. Вони "якимось дивом" потрапляють до порядку денного сесійних питань.

Питання № 20 - "Про дозвіл громадянам та суб'єктам господарювання на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок".

Воно було дуже дискусійним на сесії, його відразу деякі депутати пропонували зняти, щоб не "зарубати" інші пункти в цьому питанні. Але ж...

Сьогодні принесли це рішення на підпис. Уважно прочитавши всього один важливий документ - відповідь на мій запит до департаменту містобудування та землекористування, стало зрозуміло, що мова йде про землі рекреаційного призначення і не може на цьому місці бути ні майданчика, ні причалу для перевезення різних вантажів.

Воно визвало в мене чимало запитань щодо законності. Рішення підписала з зауваженнями до п.1.1., - повідомила секретар міської ради Олена УРСУЛЕНКО