Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/06.2013/250613_23_1.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Дитячі табори відпочинку Херсона перевірили на безпечність

Дитячі табори відпочинку Херсона перевірили на безпечність

Дитячі табори відпочинку Херсона перевірили на безпечність

Робочою групою за участю представників управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м.Херсона та управління освіти міської ради здійснено додаткову перевірку безпеки життєдіяльності в таборах з денним перебуванням дітей, створених на базі Херсонського дитячого оздоровчого центру «Юнга» та Херсонського міського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (міський табір «Сонечко»), а також чергових дошкільних закладів - Херсонських ясел-садків №№ 11, 23, 30, 31, 65, 67, 80 і 39 Херсонської міської ради.

Складено акти перевірки створення безпечних умов перебування дітей у цих закладах, повідомляє прес-служба міського управління з питань
надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Згідно повідомлення, вимоги безпеки життєдіяльності виконуються. В наявності первинні засоби пожежогасіння, інструкції з охорони праці та безпеки життєдіяльності у приміщеннях. Інструкції про заходи пожежної безпеки, інформаційні матеріали з безпеки життєдіяльності та плани евакуації розміщено на видних
місцях.

Робочою групою перевірено наявність і ведення журналів вступного (поводження на водоймах, в лісі, на дорогах, з вибухонебезпечними предметами, отруйними рослинами, речовинами, під час організованих туристичних походів, екскурсій, спортивних змагань тощо), цільового (під час прибирання територій, приміщень, навчально-дослідної та творчої роботи тощо) та позапланового інструктажу з вихованцями з безпеки життєдіяльності.

Міський табір «Сонечко» і табір відпочинку «Юнга» мають паспорти на відкриття та функціонування в літній оздоровчий період 2013 року.

Керівникам позашкільних і дошкільних навчальних закладів надані пропозиції з удосконалення охорони праці та безпеки життєдіяльності, зокрема виконання приписів контролюючих органів.

Враховуючи, що під час літніх канікул, зростає загроза травмування та загибелі дітей, необхідно продовжувати роз'яснювальну та навчальну роботу з ними щодо правил поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій і небезпечних подій різного характеру та їх попередження.
Діти повинні знати, як не потрапити в біду та як діяти, коли вона виникла.