До Херсона прилетить директор турецького аеропорту

Завтра, 24 листопада, до Херсона прибуває Хамді Гювенч – генеральний директор аеропорту "Даламан", що входить у п'ятірку найкращих аеропортів Туреччини.

Пан Хамді має намір презентувати аеропорт та провести переговори щодо відкриття нового авіасполучення. Хоча, попередня домовленість уже існує.

Рейс "Даламан-Херсон-Даламан", який планується відкрити до літнього сезону 2018 року, надасть можливість херсонцям познайомитись з дещо іншою Туреччиною - тією, що омивається Егейським морем.

Рейс відкриє шлях до провінції Мугла, де розташовані такі всесвітньо відомі курорти, як Мармарис, Дальян, Фетхіє, Бодрум, і вважаються найбільш вишуканою частиною турецької курортної рив'єри.

"Жодних перепон немає, окрім однієї: обрати авіакомпанію перевізника, – каже директор комунального підприємства Херсонської обласної ради "Херсонські авіалінії" Віталій Кучерук. – Та я упевнений, що до нового сезону встигнемо".

Херсонська обласна рада

P.S. Презентація аеропорту "Даламан" відбудеться завтра, 24 листопада, о 17.00, в прес-центрі КП "Херсонські авіалінії".