Олена Урсуленко: Представники президентської політичної сили залишаються відкритими, не бояться прозорості

Олена Урсуленко: Представники президентської політичної сили залишаються відкритими, не бояться прозорості

Про це голова обласної організації політичної партії «БПП «Солідарність» Олена Урсуленко говорила на зустрічі однопартійців з народним депутатом Максимом Саврасовим, який сьогодні, 20 листопада відвідав Херсон.

У ході візиту народний депутат, керівник секретаріату партії «БПП «Солідарність» Максим Саврасов відвідав кілька закладів і взяв участь у загальноміських заходах.

Також поспілкувався з представниками Херсонської «Солідарності» – головами місцевих осередків та депутатами-однопартійцями.

На зустрічі обговорили підсумки виборів до об'єднаних територіальних громад, що відбулись 29 жовтня, та хід децентралізаційної реформи на Херсонщині.

«З 2014 року наші цілі залишились незмінними – реалізація реформ, що запроваджує Президент України, на місцях.
Представники президентської політичної сили залишаються відкритими, не бояться прозорості і своїм прикладом показують, як політичні діячі можуть змінювати життя в країні на краще», – прокоментувала голова обласної організації політичної партії «БПП «Солідарність» Олена Урсуленко.


На зустрічі активу обласної організації з народним депутатом були обговорені питання партійного будівництва та реалізації нових проектів.

За матеріалами «Український Південь»