Почесна відзнака видатному скадовчанину

З нагоди Дня медичного працівника міський голова Скадовська Олександр Гавриш особисто вручив визначну нагороду Скадовської міської громади головному лікарю Херсонської обласної клінічної лікарні Клименку Віктору Леонідовичу.

Рішенням виконавчого комітету Скадовської міської ради, за визначний особистий вклад у розвиток міста, активну громадську позицію і відданість у справі служіння добробуту міської громади нагороджено відзнакою виконавчого комітету Скадовської міської ради "За вагомий внесок у розвиток міста".

Олександр Васильович у колі колег - медичних працівників лікарні зауважив, що для скадовчан Віктор Леонідович є земляком, рідною душею, до нього завжди відкриті двері для людей, які потребують допомоги. Трудову діяльність розпочавши у Скадовську, його пам'ятають найкращими словами як лікаря "від Бога", людину слова, визначного керівника-організатора та мудрого професіонала. Саме тому скадовчани з гордістю підтримують Віктора Леонідовича, обираючи депутатом обласної ради, разом з цим ввіряючи майбутнє розвитку медицини у Херсонській області.

Найкращі побажання виказав міський голова Клименку Віктору Леонідовичу, натхнення та волі для втілення нових опрацювань, добра та злагоди у колективі й передусім здоров'я, міцності духу, добробуту на широкому життєвому шляху.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net