Мангер: Приємно підтримувати заклад, коли він спрямований на розвиток і прогрес

Мангер: Приємно підтримувати заклад, коли він спрямований на розвиток і прогрес

Про це голова Херсонської облради Владислав Мангер заявив сьогодні, 14 жовтня під час відвідування навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради (ШГП).

Приводом для візиту стало будівництво нового корпусу школи, який, на думку директора навчального закладу Артема Кияновського, вирішить ряд нагальних проблем установи.

Перед тим, як ознайомити керівника обласного депутатського корпусу з ходом будівництва, Артем Олександрович розповів і показав Владиславу Мангеру, в чому унікальність навчального закладу, який він очолює.

Сьогодні стабільну роботу школи і дошкільних груп, гімназії забезпечують 25 навчальних класів (в початковій школі та дошкільних групах обладнані спальні, ігрові кімнати), 2 спортивні зали, 2 спортивні майданчики, 2 хореографічних зали, 3 обладнаних харчоблоки з обідніми залами, сучасна бібліотека з читальним залом, комп'ютерні класи і т.д.

Однак особливу увагу Владислава Мангера привернув клас для роботи з дітьми, що мають проблеми зі слухом і мовленням. У комплексі здобувають освіту також і учні, що страждають на аутизм. Цю роботу голова обласної ради оцінив особливо високо.

Примітно, що викладацький склад намагається ставити перед своїми вихованцями, окрім загальноосвітньої програми, ще і складні завдання. Наприклад, в ШГТ учні засвоюють 3D-моделювання, і вже домоглися в цьому певних успіхів.

"Приємно підтримувати заклад, коли він спрямований на розвиток і прогрес. Сьогодні, коли обласна рада прийняла стратегічне рішення оптимізувати і скоротити витрати з бюджету, ми стежимо за кожною витраченою копійкою.

Більш того, депутати обласної ради дуже скрупульозно аналізують, наскільки корисні для громади витрачені кошти.

Так ось «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради – один з навчальних закладів, унікальними можливостями якого можна по праву пишатися", – підкреслив голова Херсонської облради Владислав Мангер.

Херсонська обласна рада