На Херсонщині провели профінформаційний семінар для умовно засуджених

На Херсонщині провели профінформаційний семінар для умовно засуджених

В Голопристанському районному відділі з питань пробації та виконання покарань та пробацій в рамках співпраці з Голопристанським міськрайонним центром зайнятості відбувся профінформаційний семінар для умовно засуджених осіб.

Учасниками заходу були переважно молоді люди віком до 35 років. У кожного своя історія і кожен відповідає за вчинення протизаконного діяння, яке регулюється Кримінальним кодексом України.

Враховуючи те, що переважна більшість підоблікових не мають постійної офіційної роботи та проживають за рахунок тимчасових заробітків або допомоги рідних, одним із головних напрямків такої роботи є сприяння у їх працевлаштуванні.

Тому метою семінару є надання умовно засудженим інформації щодо необхідності оформлення легальних трудових відносин з роботодавцями, з послугами служби зайнятості, а саме: сприяння у працевлаштуванні, в тому числі шляхом започаткування власного бізнесу, отриманні додаткового заробітку шляхом участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, професійної підготовки, перепідготовки за професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці, профорієнтацією тощо.

Сподіваємося, що отримана інформація стане корисною та допоможе молодим людям у подальшому житті.

Херсонський обласний центр зайнятості