Книги обласної бібліотеки ім.О.Гончара тепер будуть читати і засудженні Дар’ївської виправної колонії

Бібліотека Дар'ївської виправної колонії №10 поповнилась книгами з Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

З метою належної організації навчального процесу, формування у засуджених, які відбувають міру кримінального покарання в Дар'ївській виправній колонії УДПтСУ в Херсонській області (№10) всебічно розвиненої особистості, виховання любові до художньої творчості, а також забезпечення корисної зайнятості засуджених у вихідні та не робочі дні, адміністрацією установи постійно вживаються заходи щодо поповнення бібліотечного фонду установи новою та цікавою літературою.

У бібліотеці при установі налічується 10389 примірників книг, з них 1538 складають навчальні підручники та 8851 – художня література.

Днями бібліотеку установи за сприянням та допомогою Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара поповнили ще 200 примірників книг. Адміністрація установи та засуджені висловлюють керівництву бібліотеки щиру вдячність за допомогу та співпрацю.

Андрій Михайлюк
заступник начальника Дар'ївської ВК №10 із СВПР

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net