Книги обласної бібліотеки ім.О.Гончара тепер будуть читати і засудженні Дар’ївської виправної колонії

Книги обласної бібліотеки ім.О.Гончара тепер будуть читати і засудженні Дар’ївської  виправної колонії

Бібліотека Дар'ївської виправної колонії №10 поповнилась книгами з Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

З метою належної організації навчального процесу, формування у засуджених, які відбувають міру кримінального покарання в Дар'ївській виправній колонії УДПтСУ в Херсонській області (№10) всебічно розвиненої особистості, виховання любові до художньої творчості, а також забезпечення корисної зайнятості засуджених у вихідні та не робочі дні, адміністрацією установи постійно вживаються заходи щодо поповнення бібліотечного фонду установи новою та цікавою літературою.

У бібліотеці при установі налічується 10389 примірників книг, з них 1538 складають навчальні підручники та 8851 – художня література.

Днями бібліотеку установи за сприянням та допомогою Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара поповнили ще 200 примірників книг. Адміністрація установи та засуджені висловлюють керівництву бібліотеки щиру вдячність за допомогу та співпрацю.

Андрій Михайлюк
заступник начальника Дар'ївської ВК №10 із СВПР