Замість документів — попіл

Серйозні проблеми з оформленням пенсій можуть мати працівники колишнього маслозаводу та АТП Нової Каховки.

Причина, як стверджує керівництво міста, пов'язана зі знищенням більшості їх архівних документів і неналежним виконанням ліквідаторами своїх обов'язків.

Як розповів міський голова Володимир Коваленко, до нього звернулися працівники одного з цих підприємств, яким була терміново потрібна довідка для Пенсійного фонду. «Запитали у охоронця, до кого їм звертатися. А той показує на паркан: мовляв, ось там спалили всі ваші документи!», — розповів він.
Найцікавіше те, що за таку самодіяльність жодного ліквідатора підприємств-банкрутів не було позбавлено ліцензії. Нічого з цього приводу не змогла пояснити і начальник міського управління юстиції Наталія Тарабака, за словами якої контроль за діяльністю ліквідаторів покладено на обласне управління юстиції.

Нині ж, як зазначила завідувач архіву міста Лідія Сироїжко, сюди повинні надійти 99 тисяч одиниць документів від колишнього електромашзаводу. Щоправда, це мало відбутися ще три роки тому, але ліквідатор підприємства чомусь «забув» це зробити.

Олег Батурін//Новий день №24(5071) 13.06.2013

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net