Географія рейсів, які обслуговує аеропорт «Херсон» збільшується

Географія рейсів, які обслуговує аеропорт «Херсон» збільшується

На даний час аеропорт працює в штатному режимі, з нього здійснюються міжнародні чартерні рейси до Лондону, Стамбулу, Відня , серед українських міст – Львів, Севастополь. Про це повідомив виконуючий обов'язки директора КП «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради Ярослав Агафонов, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Одна із знаменних подій, яка сталась з початку роботи відновленого аеропорту «Херсон» - це посадка на злітно-посадкову смугу сучасного російського літака Sukhoi Superjet 100 авіакомпанії «Якутія» із делегацією Ради керівників митних служб держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав, яка вперше відбулась на теренах Херсонщини.

Довідка. Аеродром має штучну злітно-посадкову смугу довжиною 2500 м, шириною 42 м, магістральні та допоміжні рульожні доріжки, комплекс радіотехнічних споруд (радіонавігаційних), засобів забезпечення польотів, що дозволяє приймати повітряні судна типу: Boeing-737, Airbus-319/320/321, ТУ-154, ТУ-134, ЯК-42, Ан-24/26/12/148, а також вертольоти всіх типів.

Пропускна спроможність аеропорту спроможність складає до 400 пасажирів на годину. Аеропорт має всю необхідну спецтехніку для обслуговування повітряних судин, у тому числі для їх заправки паливом. Реконструйований аеровокзал дозволяє забезпечити комфортні умови для перебування пасажирів. Сучасна інфраструктура аеропорту, значний туристичний потенціал області, що включає курортно-рекреаційні зони на узбережжях Чорного та Азовського морів, створюють можливості для авіакомпаній в організації регулярних та чартерних рейсів. Крім того, на вказаному об'єкті планується будівництво вантажно-розвантажувального терміналу.