Мангер: Ми горді тим, що ми українці

Сьогодні, 24 серпня у Херсоні відбувся святковий мітинг, присвячений Дню Незалежності України.

Жителів Херсона та області привітали голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, народні депутати України Юрій Одарченко та Олександр Співаковський, відомі херсонські волонтери та громадські діячі.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер зазначив, що за той факт, що ми сьогодні відзначаємо свято День Незалежності України, ми повинні дякувати тим людям, які поклали своє життя на війні в Донбасі, і тим, хто зараз відстоює мирне небо для мільйонів українців.

"Ми сьогодні святкуємо День Незалежності ціною втрати нашої еліти. Ви знаєте, що на війні загинули кращі люди нашої держави. У Донецькій і Луганській областях наші хлопці продовжують боротися за нашу Незалежність. Прийде час, і ми звільнимо Україну від російських загарбників.

Крим повернеться додому, і ми відсвяткуємо цей день так, що почує увесь світ. І ми горді тим, що ми українці. Агресор, який прийшов на нашу землю, не очікував такої єдності, такого патріотизму, який проявила наша країна. Україна вже сьогодні є великою державою", - підкреслив Владислав Мангер.

Голова Херсонської обласної ради нагородив почесними грамотами тих, хто наразі з честю захищає Херсонщину та Україну – прикордонників.

Відзнаки за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, взірцеву військову дисципліну, захист цілісності держави та з нагоди Дня Незалежності України отримали прикордонники з Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби - Габріела Томашевська, Дмитро Погорелов та Денис Щетинський.

Не залишили без уваги і волонтерів: за багаторічну сумлінну і бездоганну працю, високий професіоналізм почесні грамоти обласної ради отримали представники Південного регіонального відділення міжнародного благодійного фонду інвалідів Чорнобиля Артур Арутунян та Емма Сізих.

Крім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію Владислав Мангер нагородив заступника директора з творчих питань Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша Ірину Корольову та головного інженера цього закладу культури Анатолія Хайнуса. Наостанок Подяку голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера отримала помічник режисера театру імені Куліша Марина Євенко.

По завершенні мітингу, біля меморіалу "Захисникам незалежної України" на вулиці Перекопській, пройшов молебень. Присутні вшанували пам'ять всіх людей, які поклали своє життя заради нашої держави - "Небесної Сотні" та учасників АТО, загиблих на Сході України.

Разом зі священиками представники міської та обласної влади, правоохоронці, рятувальники, керівники різних державних структур і вся патріотична громадськість Херсонщини помолилася за Україну, за наших захисників на Сході, за процвітання держави.

За матеріалами Херсонської обласної ради