Співаковський: В нашій країні є великий потенціал людського капіталу, який розбудує нашу державу!

Про це народний депутат Олександр Співаковський повідомив сьогодні, 22 серпня, на Херсонському державному підприємстві «Судмаш», на якому виробили інноваційний пожежний автопідйомник

...Разом з керівником державного концерну Державний концерн "Укроборонпром" Романом Романовим, головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим, секретарем Херсонської міської ради Оленою Урсуленко привітали колектив державного підприємства «Судмаш» з Днем Незалежності та випуском нового інноваційного 30-метрового пожежного автопідйомника, що стане незамінним в роботі МНС. Це – результат успішної співпраці підприємства з «Укроборонпромом».


Сьогодні «Судмаш» забезпечує стабільною роботою багато херсонських родин, наповнюючи водночас і бюджет рідного міста. На урочистостях приємно було слухати керівника ДП «Судмаш» Олег Балабанцев (Oleg Balabantsev), який розповів про нові амбітні плани вітчизняного підприємства, про нові замовлення і перемоги.


На «Судмаші» працювати престижно, є потужне конструкторське бюро, спеціалісти інженерно-технічного спрямування затребувані, на завод приходить молодь. Завдяки таким людям економіка України піднімається, промисловість розвивається, бо в нашій державі є великий потенціал людського капіталу, який розбудує нашу державу! З Днем Незалежності! Слава Україні!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ