У Херсоні відбувся семінар «Нелегальна робота: чи є переваги?»

У Херсоні відбувся семінар «Нелегальна робота: чи є переваги?»

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара в рамках проекту «Шлях до успіху», який реалізується завдяки партнерству бібліотеки та Херсонського міського центру зайнятості, відбувся семінар «Нелегальна робота: чи є переваги?»

Під час семінару учасники дізналися про різницю між офіційним та неофіційним працевлаштуванням, ознайомилися з ризиками, що очікують працівника, який неофіційно працює в організації чи на підприємстві.

Особливий інтерес слухачів викликала інформація, присвячена особливостям пошуку легальної роботи за кордоном. Слухачі Центру дізналися, як розпізнати нечесну агенцію з працевлаштування, які нескладні правила треба виконати, щоб не потрапити до трудового полону, і куди треба звертатися, якщо виявилося, що працівника все ж таки ошукали.

Наприкінці зустрічі учасники семінару познайомилися зі сумною статистикою Міжнародної організації з міграції щодо торгівлі людьми в Україні. Виявляється, що вже у 2017 році було надано допомогу 156 потерпілим від злочинів у сфері торгівлі людьми.

Крім того, слухачі отримали корисні поради щодо того, як уберегти себе та своїх близьких від злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми.

За матеріалами Херсонської обласної бібліотеки ім. О. Гончара