"Королі бензоколонок" діяли на Херсонщині

"Королі бензоколонок" діяли на Херсонщині

Чергову нелегальну автозаправку ліквідували податківці на Херсонщині. І навіть їх здивувало нахабство тіньових ділків.

Адже свою АЗС (на знімку) вони облаштували просто в центрі великого міста Нова Каховка, і примудрилися безперешкодно працювати там впродовж кількох місяців поспіль.

Причому діяли "королі бензоколонки" із дивовижним розмахом, оперуючи великими кількостями пального.

Тільки під час санкціонованого судом обшуку тут вилучили майже десять тонн бензину та дизельного палива загальною вартістю майже чверть мільйона гривень, та ще на чотириста тисяч гривень різноманітного обладнання, каже начальник відділу комунікацій Головного управління ДФС Херсонщини Ірина Сальник.

І якби ж така АЗС була однією! Але ні: тільки з початку нинішнього року "піратських" газових та бензинових заправок в обласному центрі та сусідніх районах краю ліквідували аж п'ять. До того ж щоразу в резервуарах знаходили тонни пального - підакцизного товару, всі операції з яким, теоретично, мають проходити під суворим обліком.

Насправді ж, купити його не проблема - що й доводить справжній розквіт нелегального продажу пально-мастильних матеріалів на Херсонщині. Відтак, правоохоронцям уже час відстежувати не тільки нелегальні автозаправки, а й джерела надходження пального на них, фіксуючи учасників протизаконних угод, на яких втрачає держава. Та про їх викриття поки що нічого не чути.

"Голос України"

Фото надано ГУ ДФС Херсонщини