Для херсонців, які залишились без водопостачання, організували підвіз води

6 червня 2013 року, ближче до кінця робочого дня, жителі верхніх поверхів житлових будинків Таврійського та Північного мікрорайонів (усього відключено 11 ЦТП) і в районі ХБК (відключено 7 шпар) залишилися без водопостачання.

На численні звернення громадян відразу відреагували відповідні служби. Так, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Херсонської міськради організувало підвіз і роздачу населенню води. Задіяна пожежна техніка Управління ДСНС України у Херсонській області. Технічна вода роздається по адресах: вул. Покришева, 14 (у районі Університету вдосконалення вчителів); вул. Карбишева, 8.

По вул. 49-й Херсонської Гвардійської дивізії - просп. Сенявіна питну воду підвозить автоцистерна МКП «ВУВКГ м.Херсона».

З ранку 7 червня роздача води по зазначеним вище адресам триває.

Зо всіма питаннями, що стосуються причин і наслідків відключення, просимо звертатися до центральної диспетчерської служби управління з питань НС та ЦЗН м. Херсона міської ради за телефонами: 1580; 26-18-35 або безпосередньо в диспетчерську службу МКП «ВУВКГ м.Херсона» за тел.: 42-22-33.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net