Олександр Співаковський повідомив приємну новину для жителів Херсона

Олександр Співаковський повідомив приємну новину для жителів Херсона

Тепер, коли всі додатки остаточно погоджені міністерствами, можна нарешті повідомити: 12 липня 2017 року Кабінет міністрів України прийняв Постанову №463-р, якою, за моїм депутатським зверненням, виділив кошти на капітальний ремонт ділянки каналізаційної мережі від ПК-4 у напрямку ПК-2 в районі вул. Паровозної у Херсоні (9,7 млн. грн.) та на термомодернізацію будівлі дитячого садка № 33 по вул. Ладичука, 123 (300 тис. грн).

Щоб було більш зрозуміло: перший об'єкт входить до комплексу робіт по будівництву нашого "історичного" довгобуду - шляхопроводу просп.Адмірала Сенявіна — вул. Залаегерсег.

Як відомо, 21 червня 2017 року голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв затвердив виправлений проект будівництва мостопереходу, а вже через три тижні спільними зусиллями нам вдалося добитися виділення з державного бюджету коштів на продовження його втілення. Впевнений: збудувати цей вкрай потрібний та соціально значущий для Херсона і херсонців об'єкт нам вдасться саме завдяки спільній командній роботі ланцюжка "депутат Верховної Ради - Кабінет міністрів України - голова ОДА- Херсонська обласна рада - Херсонська міська рада".

Другий об'єкт також вкрай важливий для розвитку міста та виховання дітей: у дитячому садку №33 черга на вступ розписана на роки вперед. Завдяки цьому траншу з державного бюджету будуть проведені ремонтні роботи у другому (поки непрацюючому) корпусі дитячого садочка. І вже через кілька місяців можна очікувати, що відремонтований корпус закладу запрацює і зможе прийняти нових вихованців.

Сподіваюсь, що і Херсонська міська влада також долучиться до втілення цього проекту та дофінансує його у повному обсязі. Дитячий садочок № 33 по праву вважається одним із кращих дошкільних закладів нашого міста, і в цьому є величезна заслуга його директора Агафія Ковальчук. Завдяки її активній позиції дитсадок постійно розвивається.

Так, нещодавно у цьому закладі за рахунок спільних коштів державного та міського бюджетів, а також отриманого гранту на радість дітлахам було відрито сучасний спортивний майданчик. Сподіваюсь, що і надалі ми будемо діяти як команда, і це дозволить нам відкрити нові групи і таким чином хоча б потроху зменшувати черги на місця в дитячих закладах нашого міста.

Хочу щиро подякувати Уряду і особисто Президенту України Петру Порошенку та Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, колегам-однопартійцям з БПП "Солідарність" за підтримку розвитку Херсона.

І хотів би закликати міську владу, місцевих депутатів бути ще більш патріотичними:)) по відношенню до рідного міста і активніше сприяти його розбудові та розвитку. Давайте діяти як команда. Херсон і херсонці від цього лише виграють.

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ