Директор «Очисних споруд Лазурного» не виконує приписи екологічної інспекції

 Директор «Очисних споруд Лазурного» не виконує  приписи екологічної інспекції

11 липня поточного року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області проведено позапланову перевірку виконання припису, виданого Державною екологічною інспекцією 08 червня 2016 року комунальному підприємству «Очисні споруди с.м.т. Лазурне».

За результатами перевірки встановлено, що комунальним підприємством не впроваджено проведення регулярних спостережень за глибиною рівня води у свердловинах, а самі свердловини не обладнано вимірювальною апаратурою, для здійснення обліку об'ємів води.

Крім того, підприємством не отримано спеціальний дозвіл на користування надрами (видобування підземних вод) та дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

КП «Очисні споруди с.м.т. Лазурне» не впровадило автоматизовану систему обліку згідно Порядку внесення відомостей про об'єм видобутих підземних вод водокористувачами до автоматизованої системи обліку видобутих підземних вод, не складає Декларацію про утворення відходів.

За невиконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства директора Комунального підприємства «Очисні споруди с.м.т. Лазурне» буде притягнуто до адміністративної відповідальності

Держекоінспекція