Андрій Гордєєв проводить виїзну нараду в Нижньосірогозькому районі

Андрій Гордєєв проводить виїзну нараду в Нижньосірогозькому районі

Андрій Гордєєв доручив реконструювати недобудову та забезпечити правоохоронців Нижньосірогозького району житлом

Наразі очільник області Андрій Гордєєв разом з заступниками та керівниками структурних підрозділів Херсонської облдержадміністрації проводять виїзну нараду в Нижньосірогозькому районі.

Вона дасть змогу шляхом обговорення вирішити нагальні питання, які турбують жителів району та знайти дієве рішення.

У ході засідання порушуються соціально-економічні питання: ремонт дорожнього покриття автошляхів обласного значення Н.Торгаї – Н.Сірогози, газифікація населених пунктів, відновлення площ малого зрошення та введення нових площ зрошення на землях «супутниках» прилеглих до балки «Великі Сірогози», добудова Сірогозького магістрального каналу, реконструкція каналізаційної системи смт. Нижні Сірогози, створення нових робочих місць, а також матеріально-технічне та фінансове забезпечення закладів освіти, їх ремонт.

Одним з перших проблемних питань стало реконструкція недобудови, яка розташована при в'їзді у Нижні Сірогози, для забезпечення житлом працівників РОВД.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв доручив своєму заступнику Дмитру Бутрію взяти це питання під особистий контроль.

Також він наголосив: «За допомогою обласних механізмів реконструювати недобудову для отримання житла саме правоохоронцям, які цього потребують».