Олена Урсуленко: Сесія проводилася не згідно регламенту, не враховуючи нагальні потреби міста

Олена Урсуленко: Сесія проводилася не згідно регламенту, не враховуючи нагальні потреби міста

Сьогодні, 20 липня відбулася позачергова сесія Херсонської міської ради, яка вже стала третьою спробою міського голови та підконтрольної йому більшості «протягнути» потрібні для них бюджетні питання.

Нагадаємо, що як і у минулі два рази, коли сесії не відбулися через те, що не був прийнятий порядок денний, на розгляд виносилися питання перерозподілу 65 мільйонів гривень.

Цього разу, не зважаючи на зауваження колег, які казали, що у запропонованих змінах до бюджету обділяють грошима освіту, охорону здоров'я і культури, а натомість щедро обдаровують комунальні підприємства, які очолює частина депутатів міськради, порядок денний все ж таки прийняли.

Депутати, які були не згодні із таким рішенням полишили сесійну залу.

Прокоментувала сьогоднішню ситуацію у сесійній залі секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко:

«Депутати самі приймають рішення щодо своєї участі у сесії. Але коли сесія проводиться не згідно регламенту, не враховуючи нагальні потреби міста: освіта, охорона здоров'я, культура і питання ті ж самі, що і у минулі дві сесії, частина депутатів заявила свою позицію та протест проти участі у сесії, яка відбувається таким чином.

Був альтернативний проект, але його не розглядали. Частина депутатів була готова зосередитися на питаннях соцзахисту та іншому. На жаль, в тих депутатів, які сьогодні залишилися голосувати, була зовсім інша мета...».

За матеріалами «Український Південь»