Генічеські лікарі вибачилися за умови, в яких вимушені надавати невідкладну допомогу

Ситуація з некомфортними умовами для хворої дитини в Генічеську, про яку розповіла у соціальних мережах мама хворої дівчинки, була викликана екстреними діями медиків зі спасіння її здоров'я, – пояснили генічеські медики.

Департамент охорони здоров'я негайно здійснив перевірку інформації Аліни Семерякової, де вона критикує умови перебування в Генічеській центральній районній лікарні її хворої доньки, з якою вони відпочивали на курорті Арабатська стрілка.

Було перевірено архівні аудіозаписи викликів «швидкої допомоги» в Херсонському обласному територіальному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

З'ясовано, що цього дня мав місце виклик «швидкої» на Арабатську стрілку до хворої дитини о 06.06 годині. Бригада «швидкої» з Генічеська прибула до хворої о 06.19 годині і доставила її в Генічеську центральну районну лікарню в 06.53 з діагнозом аліментарний гастрит. Тобто викликів  діагнозом гнійна ангіна зафіксовано не було...

ЯЩодо ситуації з хворою на ангіну дитиною яку привели до лікарні батьки  головний лікар Генічеської ЦРЛ Ельдар Фетієв пояснив: «Враховуючи серйозний стан хворої та побоюючись за її здоров'я було прийнято рішення якнайскоріше надати їй екстрену медичну допомогу.

На жаль, в курортний сезон Генічеська лікарня переповнена хворими, серед яких головним чином відпочиваючі, то дитину, лише для здійснення процедури, поклали в законсервовану для ремонту палату, яка  не використовується для госпіталізації.

Так як захворювання має інфекційний характер, для хворої відшукали окреме приміщення. Всі інші палати мають нормальні умови для перебування хворих. Зазначена ж палата знаходиться в найближчій черзі на здійснення ремонту .

Нам прикро через цю ситуацію. Дитина не мала знаходитись в некомфортній палаті. Але дії проводились швидко та невідкладно...», - вибачився лікар.

Висновки будуть зроблені та прискорені заходи щодо ремонтів в районних лікарнях, - запевнили в Департаменті охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації.