Херсонці - активні учасники медичної реформи

Не дивлячись на те, що депутати Верховної Ради України офіційно відправилися на канікули – частина депутатів продовжує плідно працювати. 

Так, наприклад, завтра (18 липня), у Києві, в Комітеті з питань охорони здоров'я за ініціативи його Голови Ольги Богомолець відбудеться зустріч з представниками комісій з питань охорони здоров'я обласних та районних рад, для обговорення нагальних питань медичної реформи в Україні.

Як розповів нам директор департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Віктор Короленко, під час зустрічі будуть обговорювати і: «Проблеми формування платформи взаємодії законодавчої, виконавчої гілок влади та органів місцевого самоврядування для сталого розвитку системи охорони здоров'я в Україні з метою захисту життя та здоров'я наших громадян та побудови в Україні системи охорони здоров'я європейської якості».

Віктор Короленко, як провідний фахівець галузі охорони здоров'я в Україні, експерт-практик, є постійним учасником різного роду зустрічей, нарад, робочих засідань, які відбуваються у Верховній Раді, і під час яких відбувається обговорення питань та напрацювання стратегій, які мають на меті зміни та покращення у галузі охорони здоров'я.

Разом з Віктором Короленко у Києві будуть обговорювати складні питання реформування охорони здоров'я ще кілька членів комісій з питань охорони здоров'я Херсонської обласної ради.

Сергій ОСОЛОДКІН