У Херсоні можна отримати військове звання офіцера

Вже цього року у Херсоні пройшли навчання курсантів 1 курсу факультету підготовки офіцерів запасу. 

ГО «Херсонська обласна асоціація ветеранів військовослужбовців ЗС України, СБУ, Національної гвардії України, Головного управління розвідки МО України та Прикордонної служби України» та Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба Факультет підготовки офіцерів запасу здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців гуманітарного та штабного напрямку для Збройних Сил України: психологія, політологія, правове виховання, соціальна робота.

Заняття з навчальних дисциплін проводяться з урахуванням досвіду бойових дій під час проведення антитерористичної операції найсучаснішим активним методом аналізу конкретних ситуацій, який спонукає навчаємих до глибинного мислення, підводить їх до прийняття самостійних рішень, що є головним у підготовці офіцера.

Спеціальності придатні як для професійної діяльності у силових структурах, так у цивільному житті. Випускники за гуманітарними спеціальностями мають бути підготовлені для проходження військової служби на посадах заступника командира підрозділу по роботі з особовим складом з урахуванням спеціалізації: військовий психолог, військовий політолог, офіцер з правового виховання та військовий соціальний робітник.

- На військову підготовку можуть вступати громадяни України, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра;

- Відкрито набір на військову підготовку за кошти державного бюджету;

- Відсутність обмежень граничної кількості для вступу осіб жіночої статі;

- Зручне розташування місця проведення занять (в центрі м. Херсона на території в/ч А1836 вул. Пестеля б.1)

Набір на факультет підготовки офіцерів запасу проводиться у Херсоні за двома військовими спеціальностями, навчання протягом двох років (один день на тиждень).

ГО «Херсонська обласна асоціація ветеранів військовослужбовців ЗС України, СБУ, Національної гвардії України, Головного управління розвідки МО України та Прикордонної служби України»

P.S. Довідки з питань набору до ХНУПС на військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу м. Херсон за телефоном (050) 624 08 04