Молодь на Херсонщині не хоче навчатись?

Молодь на Херсонщині не хоче навчатись?

Більшість випускників шкіл Херсонщини не хочуть ставити студентами навіть за бюджетні кошти...

На нараді, яка відбулася вчора, 13 липня у Іванівській РДА, під час обговорення результатів програми «Людський капітал», було озвучено інформацію, яка говорить про жалюгідний стан справ у регіоні.

Так, начальник відділу освіти Людмила Шикуленко розповіла, що оформлено тільки 2 заявки від випускників шкіл на безкоштовне навчання у вишах...

Невже у районах області всі такі багаті? Невже ніхто не готовий отримувати вищу освіту задурно? А як же тоді всі розповіді про те, що люди у селах «погано» живуть?

Виявляється, що мешканці районів не хочуть брати на себе «кабальні» умови. Головна умова участі у програмі – після завершення навчання повернутися у район, і працювати там у продовж відповідного періоду часу.

Нагадаю, що в області цього року діє програма «Людський капітал», за умовами якої випускникам шкіл пропонується здобути вищу освіту за рахунок бюджетних коштів.

От вам і показник «довіри» і «покращення вже сьогодні», який селяни висловлюють владі, про що так гаряче говорять у владних кабінетах області та держави.

Статиста річ неспростовна...

Сергій ОСОЛОДКІН