У Херсоні обрали новий склад Громадської ради при ХОДА

У Херсоні обрали новий склад Громадської ради при ХОДА

Сьогодні, 18 січня 2013 року, у Херсоні обрали новий склад Громадської ради при Херсонській облдержадміністрації.

Стати членом консультативно-дорадчого органу виявили бажання 88 осіб, з яких троє були виключені зі списку кандидатів у зв'язку з неявкою на зібрання без поважних на то причин. Тому, з 85 осіб, шляхом голосування було обрано 35.

Саме ці люди, які увійшли до нового складу ради, будуть протягом двох наступних років вирішувати покладені на вказаний орган завдання, зокрема, такі як, створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади; сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики. 

Хто увійшов до нового складу ради буде оголошено до 24 січня поточного року на сайті облдержадміністрації. Після цього вже оновлений склад буде вирішувати хто саме керуватиме Громадською радою наступні 2 роки.

Сьогодні, окрім самого голосування, в присутності голови облдержадміністрації Миколи Костяка та керівників структурних підрозділів ОГА, обласних служб та управлінь, було заслухано звіт голови Громадської ради Лариси Польської, про роботу ради протягом 2010-2012 років.

Під час свого виступу Микола Костяк закликав учасників зібрання до співпраці, при цьому наголосивши, що співпраця має бути конструктивною

«Ми (влада – ред.) готові співпрацювати з кожним з вас, але це має бути конструктивна співпраця», - сказав голова ОДА.


Довідка. Громадська рада — постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.