Сільська староста на Херсонщині тисне на депутата?

Після серії критичних публікацій, які розмістив у ЗМІ депутат Виноградівської сільської ради Віктор Сливка, на його адресу прийшов "дивний" лист, який депутат також переслав у редакцію:

Виходячи зі змісту поставлених у листі питань, стає очевидним - посадова особа Виноградіської сільської ради "дещо перевищує" свою компетенцію...

Адже депутат Сливка В.І не є суб'єктом владних повноважень і тому не зобов'язаний давати відповіді на звернення старости.

Тим більше, що до її повноважень статтею 54-1 Закону України "Про місце самоврядування в Україні" не передбачено направлення звернень депутатам місцевої ради.

Як раз сільський староста, згідно закону, і є відповідальною перед депутатами місцевої ради, а не навпаки!

Ось і постає питання, що це спроба тиску на депутата з боку в.о. старости чи просте незнання елементарних норм чинного законодавства?

P.S. Від редакції: Вельмишановна пані Медведєва І.Г., запевняємо Вас, що критичні матеріалами про діяльність посадових осіб Виноградівської ОТГ приходять саме з місця подій, про що свідчить і цей лист, який нам переслали. Чи ми його теж самі написали і за Вас розписалися?...