Гордєєв планує залучити до гри у футбол на Херсонщині більше тисячі дітей

Про це голова Херсонської ОДА, керівник обласної федерації футболу Андрій Гордєєв сказав сьогодні, 8 липня на стадіоні «Освіта» в Херсоні, де відбулася акція із благоустрою спортивної бази комплексної дитячо-юнацької спортивної школи за участі тренерів, учнів спортивної школи, їх батьків та керівників області.

До акції приєдналися голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, його заступники, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер та генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Цим суботником розпочався масштабний інвестиційний проект, розрахований на два роки. В рамах якого на Херсонщині збудують 26 футбольних полей, 13 – завершать цього року. Будівельні роботи на стадіоні «Освіта» виконуються за рахунок співфінансування з державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету та коштів меценатів.

Здійснення модернізації споруд КДЮСШ дасть можливість у перспективі створити на базі цієї спортивної школи міжрегіональний Центр футболу та залучити до систематичних занять футболом близько 1 тис. дітей та підлітків м. Херсона та нашої області.

У ході робіт з благоустрою працюють цілі бригади будівельників і техніка. Недобудова, розташована на території дитячо-юнацької спортивної школи зараз реставрується. У ній планується облаштувати конференц-зали і тренерські кімнати, щоб створити комфортні умови для навчання юних футболістів.

Також на території КДЮСШ розпочалося будівництво ще одного спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 42 м х 22 м, яке планується завершити у цьому році.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв проінформував: «У наших планах залучити до гри у футбол більше тисячі дітей. Зараз ми звертаємо увагу на дітей молодшого дошкільного віку, а саме від 4-х років.

Необхідно змалечку привчати дітей до занять спортом, здорового способу життя, а ми зі свого боку маємо створити усі умови для їх розвитку. Я, як не тільки голова облдержадміністрації, а й голова херсонської федерації футболу, бажаю, щоб сучасна молодь реалізовувала себе в усіх сферах, особливо у спорті».


Олексій Вадатурський, який є одним із спонсорів модернізації КДЮСШ, прокоментував: «Те, що сьогодні до спорту залучають усе більше дітей, безсумнівно є позитивним моментом. Я не міг не відгукнутися на прохання обласної адміністрації, яка створює сприятливі умови для занять спортом, у даному випадку футболом».


Виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер розповів: «Раніше всі групи займалися на одному великому полі. Було незручно як дітям, так і тренерам. Будується ще одне поле розміром 42м х 22 м. Це робиться для максимального залучення юних футболістів та пропаганди здорового способу життя.

Зараз у групах по 30-40 дітей, а з 1 вересня їх кількість зростатиме, тому ми формуємо нові групи, щоб якісніше проводити тренування. До того ж ми намагаємося розвивати і жіночій футбол, який є популярним у Європі».

Ірина ЧОРНА

P.S. Нагадаємо, що починаючи ще з 2015 року, Херсонською обласною державною адміністрацією за підтримки народних депутатів України від Херсонщини здійснюються заходи з модернізації спортивної бази комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. А у 2016-му - введено в дію єдине в області футбольне поле зі штучним покриттям.