Заради збереження доріг на Херсонщині

Заради збереження доріг на Херсонщині

На Херсонщині триває період зернозбиральної компанії. Вантажні машини порушують умови транспортування, перевищуючи навантаження на дорожнє покриття, що призводить до його руйнування.

Автошляхи Херсонської області були збудовані ще за радянських часів та не підлягали капітальному ремонту.

У 2016 році на ремонт херсонських доріг загального користування було витрачено близько 264 млн. грн.

Але, в період екстремальних умов, пов'язаних з надмірним зволоження земляного полотна у весняний період та під час тривалої спекотної погоди (температура повітря більше +28 °С), руйнівна дія дорожнього покриття посилюється в рази від пересування великовагових транспортних засобів.

Ділянки дороги, на яких проводився ямковий ремонт - взагалі руйнуються вщент. Крім руйнувань, вантажоперевізники порушують Правила дорожнього руху та наражають на небезпеку усіх учасників дорожнього руху.

Одним з пріоритетних завдань голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва є реконструкція та збереження доріг в області.

Тому розпорядженням голови ОДА від 22 травня 2017 року № 341 «Про збереження покриття проїзної частини автомобільних доріг загального користування області у 2017 році» запроваджено у період тривалої спекотної погоди обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни і осьовим навантаженням 7 тон з 08 до 20 години.

Службу автомобільних доріг в області зобов'язано встановити відповідні заборонні знаки.

Управління інформаційної політики ХОДА