Красти електроенергію на Херсонщині не тільки дорого, а ще й небезпечно

Красти електроенергію на Херсонщині не тільки дорого, а ще й небезпечно

Херсонські енергетики довели, що «незаконна» економія, тобто крадіжка електроенергії, ніякого прибутку не приносить, лише тільки розчарування та додаткові фінансові витрати.

Так, в Олешківському районі під час проведення рейдової перевірки інспекторами ПрАТ «ЕК «Херсонобленерго» було встановлено факт порушення споживачем Правил користування енергетичною енергією.

Тут чоловік вирішив за допомогою генератора високочастотного електромагнітного випромінювання зупинити роботу електролічильника. Та вийшло не так, як хотілося...

Енергетики для боротьби з розкрадачами електричної енергії мають сучасне обладнання, яке в змозі викривати таких порушників. За таку «сумнівну економію» споживачеві доведеться сплатити збитки енергопостачальнику у розмірі майже 8 тисяч гривень.

Нечесні громадяни, встановлюючи подібні пристрої в помешканні, в магазинах та кафе, навіть не підозрюють, що цим самим шкодять здоров'ю своїй родині та оточуючим. Оскільки казані генератори мають випромінювання, яке призводить до ризику виникнення серцево-судинних та онкологічних захворювань.

Таким чином, виявляється, красти електроенергію не тільки дорого, а ще й небезпечно.

Прес-служба "Херсонобленерго"