Чому не проводиться чергова сесія Херсонської міськради?

На це питання, ще кілька днів тому, на своїй сторінці у соціальних мережах відповіла секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, яка має з цього приводу власну позицію:

«...Дата XІV сесії Херсонської міської ради вже двічі переноситься. Це при тому, що всі планові питання вже розглянуті й постійні комісії дали свої рекомендації.

Депутати готові до роботи. Чергова сесія переноситься лише через одне питання - «Зміни до бюджету 2017 року», яке з'явилось раптово і дійсно не готове. Але від самого початку було зрозуміло, що за один тиждень (лише 22 червня з'явився реєстр змін) питання не може бути досконало вивчено й рекомендовано до розгляду на сесії.

Питання не було збалансовано у запропонованому проекті: мінус 10 млн. 692 тис. грн. І вже на першому засіданні постійної бюджетної комісії в пункті 2 питання були виявлені недостовірні дані, які викликали обурення членів комісії. За наданим реєстром змін до бюджету управлінню освіти виділяється 790 тис. грн. на ремонт покрівлі двох дитячих садків (№6 та №63).

А за актами і кошторисом на це потрібно всього 200 тисяч! Заступник директора Департаменту фінансів запропонувала провести службове розслідування. Сподіваюсь, вона звернеться з цієї ініціативою до міського голови. І це не всі неточності у питанні "Зміни до бюджету 2017 року", тому його не можна приймати без ґрунтовного вивчення.

Можливо, його варто було розглянути на позачерговій сесії, адже 100 проектів рішень досконало вже опрацьовані постійними депутатськими комісіями, які надали вчасно свої рекомендації для обговорення на засіданні робочої групи», - вважає Олена УРСУЛЕНКО.