Співаковський: Долю України хочуть вирішувати люди, які її не розуміють

Співаковський: Долю України хочуть вирішувати люди, які її не розуміють

Це був жахливий день, - поділився враженнями народний депутат Олександр Співаковський. - Жахливий від розуміння того, що долю моєї, підкреслюю моєї, Країни хочуть вирішувати люди, які її - моєї країни не розуміють. І мабуть ніколи і не відчують...

Так. Вони і українською розмовляють, з іноземним акцентом. І навіть корені мають українські. Але. Але хочуть, свідомо або ні, зробити Майбутне сервісної тридцяти мільйонної нації. Я такого не хочу.

І тому цей пост - пані Уляні Супрун - в.о. Міністра охорони здоров'я Украіни, підкреслюю України!

Шановна пані, за яку ніхто із народних депутатів України не голосував. Ви так  переймалися питанням якості лікарів, питанням навчання лікарів в медичних вишах. Переймалися так, що мені хочеться запитати:

1. А де Ваша переймання за технологічну базу університетів?

2. А де Ваша турбота за перепідготовку та закордонне стажування викладачів?

3. А де Ваше піклування про заробітню плату лікарів?

4. А де Ваше розуміння, що не закордонний доктор приде на допомогу простому українцю, а наш, той який не зміг здати Ваші тести- український лікар. Лікар, який за день обходить сотні пацієнтів. Таких і ще я можу задати я Вам багато питань.

Але Вас цікавить головне питання - як закрити медичні виші, та відрізати тисячи українських дітей від освіти. Не розуміючи Україну, не робіть їй шкоду!!! Це великий гріх!!!

5. На відміну від Вас я народився в Україні. На відміну від Вас я тут навчався. На відміну від Вас я тут залишаюсь назавжди. На відміну від Вас, я відчуваю як Ваші реформи виштовхують десятки тисяч молодих хлопців та дівчат за кордон.

6. Ми не сервісна нація. Ми освічені люди, які розуміють, що Ви хочете найталантовітиших відібрати за кордон, а іншим дати долю обслуговуючих. Таке Майбутне не для українців.

7. Так. Ми маємо проблеми з якостю вищої освіти. Ми маємо проблеми з доброчесністю. Але ми це подолаємо , не руйнуючи нашу освітню інфраструктуру, не відсікаючи наших дітей від шансу на власне щастя.

8. Ми маємо власне бачення і власні традиції. Ми переможемо. Слава Україні!!!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ