БТІ занизило ціну комунального майна у 50 разів

Прокуратурою не допущено заниження ціни комунального майна

Каховською міжрайонною прокуратурою направлено до суду кримінальне провадження про зловживання службовим становищем та службове підроблення, якими спричинено збитків територіальній громаді міста Каховка на суму майже 1,5 млн. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2009 році інженер-оцінювач з експертної оцінки комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» провів оцінку ринкової вартості триповерхової будівлі загальною площею понад 3 тис. м2. Діючи в інтересах підприємства–покупця, він свідомо занизив її майже у п'ятдесят разів, оцінивши всього у 30 тис. грн.

Лише завдяки втручанню правоохоронних органів встановлено реальну вартість комунального майна в розмірі 1,5 млн. грн. При цьому посадовці Каховської міської ради не тільки не звернули увагу на мізерну суму вартості будівлі, але й самі припустились чисельних порушень у процесі приватизації, сприяючи вчиненню злочину.

Триває судовий розгляд кримінального провадження.

Одночасно прокуратурою до господарського суду направлено позов про визнання договору купівлі-продажу недійсним та повернення об'єкта нерухомості у власність громади.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net