Співаковський: Вчителі на Херсонщині отримують вже вдвічі більше

Приємно відчувати результати своєї праці - нарешті вчитель відчуває соціальну захищеність з підняттям рівня зарплати більш, ніж на 50% . На Херсонщині це - цифра 56%.

В умовах децентралізації влади - це важливо, особливо в сільській місцевості, де є велика потреба в учителях. В 2014 році, балотуючись по 182 округу, я обіцяв зробити все можливе, аби держава нарешті звернула увагу на освітян. Це сталось. Це початок системних змін в галузі освіти.

Ініціатива Уряду під керівництвом Володимира Гройсмана була підтримана більшістю парламенту. Народні депутати України, фракція Блока Петра Порошенка завжди стояли на позиції захисту простої людини, вчителя.

Зарплата від 5 000 до 11 000 гривень - це реальність, яка стала можливою завдяки злагодженій роботі парламентарів, Уряду держави та Президента України Петра Порошенка. Запропонована Програма розвитку людського капіталу на Херсонщині має гарний фундамент і великі перспективи, адже підтримана і місцевими громадами, - впевнений народний депутат України Олександр Співаковський.