У прокуратурі обговорено стан додержання законодавства щодо охорони водних біоресурсів

На міжвідомчій нараді обговорено стан додержання законодавства щодо охорони водних біоресурсів

У прокуратурі області під головуванням заступника прокурора області Володимира Кострицького, проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних та контролюючих органів, на якій обговорено питання стану додержання вимог законодавства щодо охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, а також водних об'єктів, що застосовуються для риборозведення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

У заході взяли участь перший заступник начальника УМВС України в області Євген Тимофєєв,перший заступник начальника УСБУ в області Віктор Чернов, представники органів державного контролю та окремі міськрайпрокурори.

У вступному слові заступник прокурора області зазначив, що уповноважені державні органи не приділяють належної уваги стану додержання вимог законодавства щодо охорони, використання і відтворення водних біоресурсів.

«На сьогодні знижено ефективність діяльності органів контролю на вказаному напрямку, не забезпечено ефективного реагування на усунення виявлених порушень. Посадовими особами відповідних контролюючих органів не використовуються у повній мірі надані повноваження», - зауважив Володимир Кострицький.

За підсумками засідання міжвідомчої наради з метою усунення виявлених порушень розроблено низку заходів, спрямованих на покращення ситуації у вказаній сфері. Зокрема, заплановано проведення перевірок дотримання закону при розміщенні та функціонуванні рибоприймальних пунктів, при реалізації риби та рибопродукції, правомірності використання водних об'єктів місцевого значення для риборозведення.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net