Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/05.2013/290513_21.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
У прокуратурі обговорено стан додержання законодавства щодо охорони водних біоресурсів

У прокуратурі обговорено стан додержання законодавства щодо охорони водних біоресурсів

У прокуратурі обговорено стан додержання законодавства щодо охорони водних біоресурсів

На міжвідомчій нараді обговорено стан додержання законодавства щодо охорони водних біоресурсів

У прокуратурі області під головуванням заступника прокурора області Володимира Кострицького, проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних та контролюючих органів, на якій обговорено питання стану додержання вимог законодавства щодо охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, а також водних об'єктів, що застосовуються для риборозведення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

У заході взяли участь перший заступник начальника УМВС України в області Євген Тимофєєв,перший заступник начальника УСБУ в області Віктор Чернов, представники органів державного контролю та окремі міськрайпрокурори.

У вступному слові заступник прокурора області зазначив, що уповноважені державні органи не приділяють належної уваги стану додержання вимог законодавства щодо охорони, використання і відтворення водних біоресурсів.

«На сьогодні знижено ефективність діяльності органів контролю на вказаному напрямку, не забезпечено ефективного реагування на усунення виявлених порушень. Посадовими особами відповідних контролюючих органів не використовуються у повній мірі надані повноваження», - зауважив Володимир Кострицький.

За підсумками засідання міжвідомчої наради з метою усунення виявлених порушень розроблено низку заходів, спрямованих на покращення ситуації у вказаній сфері. Зокрема, заплановано проведення перевірок дотримання закону при розміщенні та функціонуванні рибоприймальних пунктів, при реалізації риби та рибопродукції, правомірності використання водних об'єктів місцевого значення для риборозведення.