Андрій Гордєєв «Херсонщина – твій шлях до вражень»

На Херсонщині цьогорічний туристичний сезон стартує 1 травня на Кам'янській Січі в селі Республіканець Бериславського району.

З такою ініціативою виступив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв: «Розвиток туристичної галузі є одним із пріоритетних напрямків моєї діяльності. Я впевнений, що Херсонщина має потужний потенціал для розвитку. Туризм дозволить залучити до області інвестиції, розвивати інфраструктуру та економіку регіону в цілому».

Вибір саме цього місця та часу є невипадковим. Кам'янська Січ – це унікальна історико-культурна пам'ятка загальнонаціонального значення. Це єдина з семи січей, яка збереглася до сьогодні. Вона була форпостом боротьби запорізького козацтва, разом з кримськотатарським народом, проти тодішнього російського вторгнення в Україну, що прямо перекликається з сьогоденням, коли Херсонщина стала південним форпостом України проти новітньої російської агресії.

Цими днями відзначається народження славетного кошового отамана Кам'янської Січі – Костя Гордієнка, могила якого також збереглася до наших днів у цьому історичному місці. Тому запрошуємо усіх бажаючих доторкнутися до нашої славної минувшини.

Помилуватися краєвидами, які відкриваються з Кам'янської Січі на Каховське море та річку Кам'янку з висоти пташиного польоту, піднявшись над ними на повітряній кулі.

Постояти з сучасними козаками на січовому майдані, де під вигуки «Слава!!!», приймалася перша у світі конституція. Віддати шану славетному лицарю.

Переглянути показові виступи з козацьких бойових мистецтв і концертну програму козацьких і народних пісень. Почастувати козацьким кулішем.

Для вас спеціально запрошений гість заходу – легендарний український гурт «Танок на майдані Конго» виконає свій хіт «ПоRAРалося Серце» рядки з якого: «Якби мені жупан чорний, Шаровари сині» знає кожен українець, а також інші їх хіти.

За матеріалами Херсонської ОДА

Фото Олександр Корняков

Місце зустрічі: 01 травня 2017 року, 10.00 Херсонщина, Бериславський район, с. Республіканець, Філія «Кам'янська Січ» Національного заповідника «Хортиця». Бешкоштовні автобусні рейси з м. Херсона від пл. Свободи о 07.00