Херсонський губернатор про вікно у Європу

"Ми прорубали вікно в Європу"- заявив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв вчора, 14 квітня під час брифінгу з приводу відкриття щоденного рейсу Київ-Херсон та Херсон-Київ.

Також під час брифінгу херсонський губернатор Андрій Гордєєв зазначив, що Урядом України прийняте рішення про дофінансування відновлення рубіжної доріжки та перону аеропорту «Херсон», адже Херсонський аеропорт є перспективним стратегічним об'єктом України, який активно розвивається й поступово набирає обертів у роботі.

Постійне авіасполучення зробить ближче до українців курорти Херсонщини: міста та пляжі Азово-Чорноморського узбережжя, надасть можливість ознайомитися з унікальними природними об'єктами: відвідати найбільшу пустелю у Європі Олешківські піски, всесвітньовідомий заповідник Асканія-Нова та побувати на термальних гейзерах.

Більше того, Міжнародний аеропорт «Херсон» відкриває нові можливості для українських кримчан, які тепер можуть скористатись послугами авіаперевізника, що стане альтернативою у зв'язку з тимчасовою анексією Криму, на території якого розташований аеропорт «Сімферополь».

Запуск авіарейсу став можливим завдяки розвитку аеропорту «Херсон» за активної підтримки керівництва ОДА і Херсонської обласної ради: закуплено необхідне обладнання для обслуговування повітряних суден, що було необхідною умовою для залучення авіакомпанії «МАУ» для співпраці з міжнародним аеропортом «Херсон» та розширені географії польотів.

"Ми прорубали вікно в Європу"- заявив журналістам на брифінгу голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв: відтепер зручними рейсами з Херсона можна дістатись до Києва, а звідти у різні куточки Європи та світу.

За матеріалами Херсонської ОДА

P.S. Польоти будуть здійснюватися за таким розкладом: