Творча майстерня у Херсонському онкодиспансері

Цього разу, напередодні Великодня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері було організовано творчу майстерню із писанкарства для пацієнтів лікарні, працівників медичного закладу та їх дітей.

Співробітниця диспансеру Ольга Хлистун навчила учасників техніці печворку, а Наталя Ковальова, викладач образотворчого мистецтва, познайомила присутніх із технікою флористики.

Знана Херсонська майстриня Інна Красновська поділилася власним досвідом святкового розпису та із задоволенням приєдналася до майстер-класу у якості учасниці.

"Різні творчі майстер-класи вже стали доброю традицією нашого закладу. У цей час куточок нашого диспансеру перетворюється на справжню творчу майстерню, це панує натхнення та радість.


Це прекрасна можливість для пацієнтів хоча би на декілька годин забути про важку хворобу та зануритися у світ краси та кольорів, у світ, де вони можуть створити казку для самих себе.


Наші працівники після робочого дня також із задоволенням відвідують майстер-класи та приводять із собою дітей.


Все це створює особливу затишну та домашню атмосферу. Це час єднання і розуміння того, що робити добро і дарувати одне одному світло зовсім неважко, але так потрібно!" - підкреслила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина СОКУР.