Херсонські депутати підтримали пропозицію від "Самопомочі"

Вчора, на годині уряду в парламенті, голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк та заступник голови Комітету охорони здоров'я Ірина Сисоєнко наголосили на критичній ситуації в медичній галузі, яка пов'язана з зарплатами середньому медперсоналу.

«Негайно забезпечте повну виплату зарплат медсестрам! Адже якщо не звертати увагу на наявні проблеми, ми ризикуємо втратити середню ланку медицини – медсестер, які не можуть чекати на завтра, адже фізично не мають за що жити.

Це велика несправедливість! Ми просимо і наполягаємо на особистій відповідальності Прем'єр-міністра щодо вирівнювання справедливої заробітної плати медичним сестрам і лікарям у лікарнях вже сьогодні», – підсумовують в «Самопомочі».

Херсонські депутати міської ради підтримали пропозицію від "Самопомочі". На сесії Херсонської міської ради у минулий четвер, 6 квітня депутати підтримали звернення до Верховної Ради України, ініційоване головою фракції ПП "Об'єднання "Самопоміч" Андрієм Дмитрієвим щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров'я, збільшення медичної субвенції Державного бюджету на 2017 рік.

З 48 депутатів, що проголосували - 43 "ЗА" ініціативу "Самопомочі".

По матеріалах "Самопоміч - Херсон"