Працівникам ТОВ «Авто-Електромаш» погашена заборгованість із виплати заробітної плати

Працівникам пресового, ремонтного, складальних цехів 03, ТОВ «Авто-Електромаш» погашена заборгованість із виплати заробітної плати.

Розпорядженнями голови Національної служби посередництва і примирення від 19 грудня 2012 року були зареєстровані колективні трудові спори між найманими працівниками пресового, ремонтного, складальних цехів 03, 07 ТОВ «Авто-Електромаш» та вказаним підприємством.

На засіданнях примирних комісії, що відбулися 21 травня 2013 року представники ТОВ «Автоелектромаш» повідомили про погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам пресового, ремонтного, складальних цехів 03, 07, повідомляє відділення Національної служби посередництва і примирення в Херсонській області.

За результатами обговорення примирними комісіями прийняті рішення звернутися до відділення НСПП в Херсонській області для зняття колективного трудового спору з реєстрації, роботу примирних комісій припинити.

Розпорядженнями голови Національної служби посередництва і примирення від 22 травня 2013 року вищенаведені колективні трудові спори зняті з реєстрації.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net