Демонтовано незаконно зведені споруди на узбережжі Азовського моря

Прокуратура Генічеського району продовжує контролювати додержання вимог законодавства щодо розпорядження, використання і забудови прибережної захисної смуги Азовського моря. Про це повідомив прокурор Генічеського району Андрій Медведєв, інформує прес-служба відомства.

За його словами, проведеною перевіркою виявлені численні грубі порушення вимог земельного та водного законодавства.

«Деякими суб'єктами господарювання в прибережній захисній смузі без відповідних дозвільних документів розташовано тимчасові споруди, а також огородження, які унеможливлюють доступ відпочиваючих до пляжної зони», - сказав він.

В той же час, зауважив Андрій Медведєв, Генічеською районною державною адміністрацією та міською радою не вжито заходів для спонукання суб'єктів господарювання до оформлення відповідних дозвільних документів на споруди або вирішення питання щодо звільнення незаконно зайнятих земельних ділянок.

«У зв'язку з цим, прокуратурою району внесено подання голові Генічеської райдержадміністрації та Генічеської міської ради з вимогою усунення виявлених порушень законодавства, звільнення прибережної захисної смуги Азовського моря та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності», - повідомив прокурор.

Підсумовуючи Андрій Медведєв додав, що на виконання вказаних подань вже демонтовано 50 торгівельних павільйонів загальною площею 1300 м2, які були розміщені на території прибережної захисної смуги Арабатської стрілки.

«Ліквідовано бетонні та залізні огорожі на базах відпочинку, що перешкоджали вільному доступу громадян до пляжної зони, а також 15 об'єктів на території Генічеського міського пляжу загальною площею 300 м2», - резюмував він.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net